Efekty nauki


Głównym celem naszej grupy jest nauka szycia patchworków. Na każdym spotkaniu, oprócz pogaduszek i szycia, jest temat przewodni - nauka nowej techniki lub jej zastosowania, przygotowania tkanin, wykańczania patchworków. Plany mamy na najbliższe trzy spotkania .
Tym razem były to kosmetyczki patchworkowe. W poprzednim wpisie był reportaż, a w dzisiejszym zapraszam do Kosmetyczkowej Galerii.

Małgosi
Marzeny
Eli

EwyKasi F

Kasi K


Dla dziewczyn, które były nieobecne, mamy wstępny plan na zajęcia wyrównawcze, ale o tym ciii, bo jeszcze prowadzącej nie prosiłam.

Na spotkaniu, jedna z naszych koleżanek pokonała ufoka. Ufok, może nie był najstarszy (początek szycia - czerwiec 2014),  ale jego pokonanie było krokiem milowym dla Naszej Basi Kochanej. Basiu gratulujemy, narzuta jest wspaniała.


Pozdrawiamy Was
Patchwork Cokolwiek Pomorski

Komentarze

 1. Ale pięknie się nauczyłyście!!!! Świetne kosmetyczki - gratuluję talentu pedagogicznego Nauczycielce jak i zdolności Uczestniczkom. Jak będziecie uczyły się szyć z biglem jadę do Was - mam dwie do uszycia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny efekt spotkania :) powinniście robić tour po miastach :) za mną chodzą torby patchworkowe i chętnie bym podeszła do tematu w grupie. Szkoda ze tak daleko mieszkacie; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprościej poszukać w swojej okolicy osób, które tak jak Ty lubią szyć: ) a potem już z górki

   Usuń

Prześlij komentarz