Spotkanie

Jak zwykle spieszę zdać relację jak było na spotkaniu Patchworku Cokolwiek Pomorskiego. To, że było twórczo i kreatywnie, to jest oczywiste, u nas zawsze jest twórczo i kreatywnie.  :)
Dziewczyny przyniosły swoje prace i przez pół spotkania oglądałyśmy, macałyśmy i podziwiałyśmy dzieła :)Spójrzcie na to szaleństwo w oczach i rzucanie się w stronę kolejnych wyjmowanych z toreb patchworków lub patchworkowych toreb. To w tym miejscu odbywały się plotki, omawianie poszczególnych technik oraz negocjacje i próby wyłudzenia :) Pierwszy raz trzeba było towarzystwo zaganiać do kawy i stołu z jedzeniem a jedzenie było pierwsza klasa.


Były też osoby, które bardzo pracowicie spędziły czas szyjąc - były w mniejszości :) Jest to jednak grono stałe i wytrwałe.


Odbyły się taż tańce :)
Jak widzicie było barwnie i zabawnie. Nasze grono powiększa się systematycznie i jest bardzo aktywne. Przyjeżdżają dziewczęta z różnych miejsc, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, okolice Wejherowa.
Już niedługo będziemy miały dla Was zaproszenie na specjalne wydarzenie związane z Wejherowem, już nie mogę się doczekać
Jak zawsze zachęcamy do  zostawienia tu kilku słów komentarza oraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które będzie w październiku.

Komentarze

  1. Zazdraszczam spotkania i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja do wypicia wspólnej kawki :)) Piękne prace, trzymam kciuki za imprezkę w Wejherowie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gorąco!! Dziewczyny, świetne prace i ogromna ich ilość -jesteście szalenie aktywne i żywiołowe. Tak trzymać. :*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz